Zastępczyni/Zastępca kierownika ds. BHP

Swiecie, PL

Twoje zadania:

  • Efektywna koordynacja prac zespołu BHP
  • Współtworzenie i realizacja polityki BHP w Mondi, budowanie i wspieranie kultury bezpieczeństwa pracy oraz stałe podnoszenie świadomości pracowników w obszarze BHP
  • Zapewnienie bezpiecznych warunków pracy dla wszystkich pracowników, w tym współtworzenie instrukcji i regulaminów zakładowych w oparciu o przepisy prawa i wymogi Grupy Mondi
  • Tworzenie zakładowego Planu Poprawy BHP i jego realizacja
  • Inicjowanie i rozwijanie różnych form promocji  BHP oraz ergonomii pracy i ochrony zdrowia w zakładzie a także wśród dostawców usług
  • Współorganizowanie działań podnoszących świadomość zdrowotną pracowników
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w tym lekarzem medycyny pracy, Państwową Inspekcją Pracy, Państwową Inspekcją Sanitarną
  • Bieżące raportowanie wyników z zakresu BHP zgodnie z wymaganiami prawa oraz grupy Mondi.

Twój profil:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku eksperckim lub liderskim związanym bezpośrednio z zagadnieniami BHP (środowisko produkcyjne).
  • Wykształcenie – wyższe studia kierunkowe oraz państwowy certyfikat bezpieczeństwa (studia podyplomowe).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.
  • Biegła znajomość obowiązujących przepisów BHP oraz prawa pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz zdolność efektywnej komunikacji wewnątrz i na zewnątrz organizacji.

Nasza oferta:

  • Pierwsza umowa o pracę na 12 miesięcy – bez okresu próbnego
  • System premiowy połączony z wynikami Twojej pracy
  • Premia świąteczna w wysokości 1900 zł
  • Bonus wakacyjny w wysokości 2300 zł
  • Współpraca z centralą firmy w projektach międzynarodowych
  • Pakiet benefitów takich jak: karta Multisport, kafeteria MyBenefit, czy pakiet medyczny LUXMED
  • Udział w Akademii Językowej
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów.

Benefits: Możliwości rozwoju i doskonalenie kompetencji; Program poleceń; dofinansowanie posiłków; imprezy dla pracowników; kantyna/ stołówka; parking; świadczenia zdrowotne

Skontaktuj się z nami:

Dążymy do budowania kultury, która inspiruje naszych pracowników do pełnego rozwoju potencjału. Dokładając wyjątkowych starań – dla koleżanek i kolegów oraz naszych partnerów – nasi pracownicy rozwijają naszą pasję skutecznego działania i przyczyniają się do sukcesu Mondi. Bądź częścią naszej przyszłości. Aplikuj teraz i skontaktuj się z nami! Agnieszka Kuciak.

Pod uwagę będą brane wyłącznie dokumenty aplikacyjne, które zostały przesłane do naszej platformy kariery online (www.mondijobs.pl). Wraz z Twoją aplikacją zostaniesz przekierowany na naszą platformę rekrutacyjną. Po utworzeniu konta otrzymasz link aktywacyjny. Jeśli nie znajdziesz wiadomości w swojej skrzynce odbiorczej, sprawdź folder spam lub dodaj adres no-reply@mondigroup.com do swojej książki adresowej.

Prosimy o dołączenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.