Pracownik działu przygotowania nadruków (K/M)

Swiecie, PL

Twój profil

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Znajomość i swobodne posługiwanie się następującymi programami: CorelDraw i/lub Adobe Ilustrator,
  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań,
  • Dokładność i systematyczność,
  • Doświadczenie w przygotowywaniu projektów branży opakowaniowej będzie dodatkowym atutuem
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

Twoje zadania

  • Przygotowywanie do druku plików dostarczanych przez klienta,
  • Modyfikacja projektów,
  • Obróbka cyfrowa zdjęć,
  • Przestrzeganie procedur i standardów w spółce

Nasza oferta

  • Stabilna współpraca na podstawie umowy o pracę u światowego lidera produkcji opakowań,
  • Niezbędne szkolenia wdrożeniowe i wsparcie doświadczonych kolegów w procesie adaptacji zawodowej,
  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii,
  • Praca w zgranym zespole ludzi wspierających się nawzajem.

Skontaktuj się z nami:

Dążymy do budowania kultury, która inspiruje naszych pracowników do pełnego rozwoju potencjału. Dokładając wyjątkowych starań – dla koleżanek i kolegów oraz naszych partnerów – nasi pracownicy rozwijają naszą pasję skutecznego działania i przyczyniają się do sukcesu Mondi. Bądź częścią naszej przyszłości. Aplikuj teraz i skontaktuj się z nami! Anna Teresa Przesmycka.

Pod uwagę będą brane wyłącznie dokumenty aplikacyjne, które zostały przesłane do naszej platformy kariery online (www.mondijobs.pl). Wraz z Twoją aplikacją zostaniesz przekierowany na naszą platformę rekrutacyjną. Po utworzeniu konta otrzymasz link aktywacyjny. Jeśli nie znajdziesz wiadomości w swojej skrzynce odbiorczej, sprawdź folder spam lub dodaj adres no-reply@mondigroup.com do swojej książki adresowej.

Prosimy o dołączenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Benefits: Możliwości rozwoju i doskonalenie kompetencji; Nowoczesna przestrzeń biurowa; elastyczny czas pracy; imprezy dla pracowników; parking; połączenie internetowe