PRACOWNIK MAGAZYNOWY - KARTONAŻOWNIA (K/M)

Swiecie, PL

Twoje zadania:

  • Wykonywanie prac rozładunkowo - załadunkowych
  • Przygotowanie i załadunek towarów na podstawie dokumentów wysyłki
  • Przyjmowanie wyrobów gotowych z produkcji do magazynu i umieszczanie w sektorach magazynowych
  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej
  • Znajomość odczytywania dowodów obrotu magazynowego
  • Bieżąca współpraca z planistami transportu oraz działem produkcji
  • Obsługa systemu – odpowiednie rejestrowanie ruchów magazynowych
  • Praca w systemie 3-zmianowym

Twój profil:

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • Znajomość zasad obrotu materiałowego
  • Podstawy obsługi komputera
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Współpraca w grupie
  • Komunikatywność
  • Elastyczność
  • Dokładność, sumienność
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, obsługa wózka bocznego i regałów wysokiego składowania będą dodatkowymi atutami

Nasza oferta

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • Wysoka dbałość o standardy bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia;
  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii i systemów zarządzania;
  • Rozwój zawodowy oraz szeroki pakiet szkoleń.

Skontaktuj się z nami:

Dążymy do budowania kultury, która inspiruje naszych pracowników do pełnego rozwoju potencjału. Dokładając wyjątkowych starań – dla koleżanek i kolegów oraz naszych partnerów – nasi pracownicy rozwijają naszą pasję skutecznego działania i przyczyniają się do sukcesu Mondi. Bądź częścią naszej przyszłości. Aplikuj teraz i skontaktuj się z nami! Karolina Pedziejewska, POL_Corrugated Swiecie Logistyka

Pod uwagę będą brane wyłącznie dokumenty aplikacyjne, które zostały przesłane do naszej platformy kariery online (www.mondijobs.pl). Wraz z Twoją aplikacją zostaniesz przekierowany na naszą platformę rekrutacyjną. Po utworzeniu konta otrzymasz link aktywacyjny. Jeśli nie znajdziesz wiadomości w swojej skrzynce odbiorczej, sprawdź folder spam lub dodaj adres no-reply@mondigroup.com do swojej książki adresowej.

Prosimy o dołączenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Benefits: imprezy dla pracowników; kantyna/ stołówka; możliwe zniżki pracownicze; odprawa emerytalna; parking