Automatyczka/ automatyk - Papiernia (System)

Swiecie, PL

Twoje zadania:

  • Lokalizowanie uszkodzeń w urządzeniach i maszynach w zakresie automatyki oraz ich usuwanie,
  • Czynności konserwacyjne i bieżące naprawy,
  • Montaż nowych oraz modernizowanie istniejących instalacji w obszarze automatyki,
  • Konserwacja i remonty układów automatyki maszyn i urządzeń na terenie zakładu,
  • Uczestnictwo w postojach planowych,
  • Postępowanie zgodnie z przepisami, instrukcjami i innymi dokumentami obowiązującymi w firmie,
  • Praca w systemie 3 zmianowym, 4 brygadowym.

Twój profil:

  • Wykształcenie średnie techniczne kierunkowe,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość pakietu Office,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Rzetelność, solidność, odpowiedzialność.

Nasza oferta:

  • Pierwsza umowa o pracę na 12 miesięcy – bez okresu próbnego;
  • Kwartalny system premiowy – połączony z wynikami Twojej pracy;
  • Premia świąteczna w wysokości 1900 zł;
  • Bonus wakacyjny w wysokości 2300 zł;
  • Współpraca z centralą firmy w projektach międzynarodowych;
  • Pakiet benefitów takich jak: karta Multisport, kafeteria MyBenefit, czy pakiet medyczny LUXMED;
  • Udział w Akademii Językowej;
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów.

Skontaktuj się z nami:

Dążymy do budowania kultury, która inspiruje naszych pracowników do pełnego rozwoju potencjału. Dokładając wyjątkowych starań – dla koleżanek i kolegów oraz naszych partnerów – nasi pracownicy rozwijają naszą pasję skutecznego działania i przyczyniają się do sukcesu Mondi. Bądź częścią naszej przyszłości. Aplikuj teraz i skontaktuj się z nami! Agnieszka Kuciak, POL_Swiecie Mill Utrzym. Ruchu

Pod uwagę będą brane wyłącznie dokumenty aplikacyjne, które zostały przesłane do naszej platformy kariery online (www.mondijobs.pl). Wraz z Twoją aplikacją zostaniesz przekierowany na naszą platformę rekrutacyjną. Po utworzeniu konta otrzymasz link aktywacyjny. Jeśli nie znajdziesz wiadomości w swojej skrzynce odbiorczej, sprawdź folder spam lub dodaj adres no-reply@mondigroup.com do swojej książki adresowej.

Prosimy o dołączenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Benefits: Firmowe benefity sportowe; dofinansowanie posiłków; imprezy dla pracowników; kantyna/ stołówka; odprawa emerytalna; parking; połączenie internetowe; przyzakładowa opieka lekarska; służbowy telefon komórkowy; świadczenia zdrowotne