PL Szczecin Regionalny Kierownik/ Kierowniczka Sprzedaży - rynek Niemiecki ( f/m/x)

Kliniska Wielkie, PL

Twój profil

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
  • język angielski mile widziany,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne,
  • Prawo jazdy kat B.

Twoje zadania

  • Aktywna sprzedaż na powierzonym terenie (rynek niemiecki),
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Bieżąca obsługa klientów,
  • Pozyskiwanie i poszerzanie bazy klientów (rynek niemiecki),
  • Nawiązywanie kontaktów i budowanie więzi z obecnymi i potencjalnymi klientami,
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji,
  • Przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych,
  • Współpraca z innymi działami w firmie.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole,
  • Szansę rozwoju zawodowego,
  • Samochód służbowy,
  • Dofinansowanie do obiadów ( ELunch),
  • Wczasy pod gruszą,
  • Karta multisport,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Program poleceń pracowniczych.

Skontaktuj się z nami:

Dążymy do budowania kultury, która inspiruje naszych pracowników do pełnego rozwoju potencjału. Dokładając wyjątkowych starań – dla koleżanek i kolegów oraz naszych partnerów – nasi pracownicy rozwijają naszą pasję skutecznego działania i przyczyniają się do sukcesu Mondi. Bądź częścią naszej przyszłości. Aplikuj teraz i skontaktuj się z nami! Mondi Szczecin Sp. z o.o. ul. Słoneczna 20; 72-123 Kliniska Wielkie; Tel: +48 734 138 156

Pod uwagę będą brane wyłącznie dokumenty aplikacyjne, które zostały przesłane do naszej platformy kariery online (www.mondijobs.pl). Wraz z Twoją aplikacją zostaniesz przekierowany na naszą platformę rekrutacyjną. Po utworzeniu konta otrzymasz link aktywacyjny. Jeśli nie znajdziesz wiadomości w swojej skrzynce odbiorczej, sprawdź folder spam lub dodaj adres no-reply@mondigroup.com do swojej książki adresowej.

Prosimy o dołączenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.