Młodszy Magazynier (f/m)

Dopiewo, PL

Rozwijaj się

  • Bogactwo możliwości dostępnych w kraju i za granicą
  • Bogactwo możliwości tuż za Twoimi drzwiami
  • To nasi ludzie sprawiają, że jesteśmy mądrzy - możesz zostać przyszłym liderem
  • Oferujemy Ci możliwości rozwoju, których potrzebujesz, aby rozwijać się przez całą swoją karierę
  • Świetne wyniki są nagradzane

Twórz

  • Bądź częścią naszej wizji przyczyniania się do tworzenia lepszego świata
  • Pracuj w zaawansowanym technologicznie, cyfrowym środowisku
  • Pracuj nad ambitnymi projektami
  • Zaangażuj się w tworzenie innowacyjnych i użytecznych produktów codziennego użytku

Inspiruj się

  • Ciesz się doskonałymi świadczeniami
  • Dołącz do dynamicznej i wspierającej kultury organizacyjnej
  • Zachowaj równowagę między pracą a domem
  • Twoje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie jest dla nas priorytetem
  • Jesteśmy współpracownikami i graczami zespołowymi

Nasza oferta

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i benefitów
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat w międzynarodowej firmie
  • Pracę z najnowszymi technologiami
  • Szeroki pakiet szkoleń
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa pracy
  • Pracę w zespole zapewniającym stałe wsparcie

Twoje zadania

  • Załadunek/ rozładunek samochodów
  • Przyjęcie materiału do systemu SAP
  • Przygotowanie materiału do wysyłki - pakowanie
  • Transport wewnętrzny i zewnętrzny
  • Obsługa komputera

Twój profil

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Precyzja i dobra organizacja pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku
  • Posiadanie uprawnień UDT do obsługi wózka widłowego

Skontaktuj się z nami:

Dążymy do budowania kultury, która inspiruje naszych pracowników do pełnego rozwoju potencjału. Dokładając wyjątkowych starań – dla koleżanek i kolegów oraz naszych partnerów – nasi pracownicy rozwijają naszą pasję skutecznego działania i przyczyniają się do sukcesu Mondi. Bądź częścią naszej przyszłości. Aplikuj teraz i skontaktuj się z nami! Barbara Nowak, Wyzwolenia 34/36 I 62-070 Dopiewo, T: +48 532 797 841

Prosimy o dołączenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Benefits: Firmowe benefity sportowe; D&I Taskforce; Możliwości rozwoju i doskonalenie kompetencji; Program poleceń; dofinansowanie posiłków; imprezy dla pracowników; kantyna/ stołówka; odprawa emerytalna; parking; transport publiczny; świadczenia zdrowotne